+38 097 173 72 84

Чистка та догляд за білим диваном в домашніх умовах

29/11/2018

Диван в білому кольорі, як правило, виглядає дуже стильно і виграшно в будь-якому інтер'єрі. Однак, світлі меблі можуть бути більш вибагливі в догляді, оскільки на білому увесь бруд виглядає більш помітним, ніж на кольоровому.


Брудна оббивка і засмальцьовані сидіння швидко зіпсують елегантну і витончену атмосферу в домі.

Чистка білого дивана може стати складним викликом, але ций певний вид мистецтва необхідно опанувати, якщо у вас вдома є м'які меблі.

Звичайно, краще буде віддати свій світлий диван в руки професіоналів. Але це недешеве задоволення, яке в середньому буде вам коштувати 100-200 $. Якщо ви не бачите необхідність платити за те, що ви можете зробити самі, є кілька дешевих домашніх засобів, які видалять бруд і плями з вашого білого дивана.


Головне правило, яке ви повинні засвоїти - не поспішайте і завжди тестируйте будь-який вид чистки на непомітній ділянці, перш ніж використовувати його повсюдно. Тоді ви будете впевнені, що це не погіршить ситуацію, а потім почистіть диван.

Чистка білого дивана відбувається в кілька етапів:

1. Пропилососьте диван

Використовуючи м'яку насадку, пройдіться по поверхні дивана пилососом. Це дозволить видалити надлишки бруду і пилу, які можуть збільшити пляма при мокрому чищенні.


2. Видаляйте плями відразу після їх утворення

Промокніть пляму чистою білою тканиною, злегка змоченою у воді.

Плями від кави і вина можна видалити за допомогою саморобної пасти, для цього змішайте харчову соду і воду в рівних пропорціях. Нанесіть пасту на місце забруднення і залиште на пару хвилин. Потім витріть залишки за допомогою чистого рушники.

На свіжу пляму від червоного вина можна нанести сіль, а потім видалити всі залишки. Це повинно допомогти позбавити від плями.

Сліди від масляних текстур видаляються за допомогою кукурудзяного крохмалю. Нанесіть його на 15-20 хвилин, а потім пропилососьте поверхню дивана. Це допоможе в більшості випадків, при боротьбі з такого типу плямами.


3. Використовуйте піну

Візьміть глибоку миску і насипте туди 1/2 склянки прального порошку для ручного прання. Додайте 1/4 склянки води. Скористайтеся міксером, щоб створити збиту пінисту пасту. Якщо паста вийшла дуже рідка, додайте трохи порошку.


4. Очистіть весь диван отриманої піною

Ви можете нанести отриману піну на всю поверхню білого дивана, використовуючи злегка вологий рушник. Круговими рухами пройдіться кілька разів по особливо забруднених місцях.


5. Ще раз пропилесосьте диван

Після того, як світлий диван висохне (в середньому, це може зайняти до 48 годин) ще раз пройдіться по всій поверхні пилососом з м'якою насадкою. Це допоможе видалити залишки миючого засобу з оббивки дивана.


Поради:

  • Використовуйте воду потрібної температури. Якщо ви не маєте справу з плямою від крові або інших рідин організму, ви завжди повинні використовувати для чищення білого дивана холодну воду. Для крові, в основі якої є ферменти, ви можете використовувати гарячу воду.
  • Видалення плям завжди виконуйте промаківающімі рухами. Ніколи не тріть пляму на білому дивані. Таким чином, ви тільки збільшите її, розмиваючи межі.
  • Ключовим в чищенні білого дивана є повторення. Якщо який-небудь крок не дає бажаних результатів, спробуйте ще раз.

При необхідності, ви завжди можете зв'язатися з нами зручним для вас способом і отримати консультацію фахівців компанії Еден по догляду та чищення меблів.

Наші новини

26/10/2018
У даній статті ми дамо практичні поради щодо підбору меблевої тканини, коли є в б...
01/11/2018
Це гід з меблевої тканини створен для того, щоб допомогти вам визначити вірну кільк...
08/11/2018
Презентуємо новинку - меблеву тканину Velvero....
15/11/2018
Ще одна новинка сезону Fall / Winter 2018-19 вже на складі!...
22/11/2018
Ми хочемо розвіяти найпоширеніші міфи та стереотипи про меблеві тканини та догляд за ними....
07/12/2018
Презентуємо новинку - велюр для оббивки меблів Viton....
13/12/2018
Презентуємо новинку -тканину для оббивки меблів Makalu....
20/12/2018
Презентуємо колекцію меблевих тканин Delicato by SELECT Lech....
26/12/2018
Ми не упустили шанс і склали для вас список цікавих трендів, які будуть правити в меблевій індустрії в н...
28/12/2018
Ми щиро вітаємо всіх з новорічними святами і хочемо подякувати за плідну роботу в році, що минає. З любов'ю, компан...