Як вибрати меблі в дитячу кімнату, які будуть подобатися і Вам, і дитині?
Вибір меблів для дитячої може стати справжньою проблемою. Адже, дуже часто трапляється так, що вам подобаються меблі з практичної точки зору, але дитина вважає їх надто нудними.
Виробники прикладають все більше зусиль і застосовують всі можливі маркетингові виверти для того, щоб догодити і батькам, і дітям. Зараз цілком реально знайти меблі, як для немовлят, так і для підлітків, яка задовольнить потреби всіх. А ми для вас підготували кілька порад, які допоможуть підібрати меблі, які будуть виглядати яскраво, цікаво, молодіжно і прослужать аж до вступу дитини до університету.
Порада №1: Визначте суму, яку ви готові витратити на дитячу кімнату
Як і будь-які меблі, дитячий диван може варіюватися в ціні від бюджетних варіантів до дорогих. У кожному із сегментів ви можете знайти якісного виробника, для цього варто трохи пошукати в Інтернеті і почитати відгуки клієнтів. Зверніть увагу, що в Інтернет-магазинах ви можете знайти меблі, які будуть коштувати трохи дешевше, ніж в роздрібних магазинах. Якщо у вас немає мети заощадити, то сміливо вирушайте на пошуки в меблеві гіпермаркети, де представлено більшість провідних виробників. Там ви зможете помацати обрану модель, посидіти-полежати на ній і навіть вибрати будь-яку оббивку. Подивитися варіанти меблевих тканин можна також у нас на сайті в розділі «Тканини».
Порада №2: Враховуйте думку своєї дитини
Якщо ви підбираєте меблі для дитини від 3 років і старше, то вона вже сам може висловити думку, що саме подобається, а що ні. Це не означає, що ви даєте повну свободу втілення в життя всіх найсміливіших ідей свого чада, дозволяючи йому повністю вибрати колір стін, підлоги, меблів і декору. При такому розкладі, найімовірніше, ви отримаєте замість затишної дитячої, вибух фарб і збір непоєднуваних між собою предметів меблів. Це означає, що, в першу чергу, це кімната вашої дитини і жити їй там, так що він може висловити свою думку і переваги, а ви, на підставі цього, придумаєте загальну концепцію дизайну. Для зручності розмови, заздалегідь підберіть кілька варіантів дизайнів, колірних рішень і прийнятних варіантів меблів. Потім нехай дитина вибере те, що більше йому сподобалося. Якщо ви не знаєте, де взяти ідеї, сміливо шукайте натхнення в глянцевих журналах і на просторах Інтернету.
Порада №3: Якщо хочете, щоб меблі служили довго, вибирайте універсальні моделі
Підбір дитячих меблів трохи відрізняється від того, як ви підбираєте меблі для спальні дорослих або вітальні, оскільки діти ростуть. Тут є 2 варіанти: ви можете вибрати меблі, виходячи з того, що вони будуть підходити за розміром від дошкільного віку дитини до його зрілого віку, а можете купувати нові меблі на кожному етапі дорослішання, продаючи стару. Тут кожені батьки вирішують самі, що буде більш прийнятним, виходячи зі свого бюджету, можливих переїздів і бажання змінювати обстановку.
Рада №4: Будьте готові до змін
Так, універсальність це те, що ми радимо постійно в питаннях підбору меблів. Але, в ситуації з дітьми, треба бути готовим, що вони ростуть, а значить і смаки з часом змінюються. Природно, те, що дитині подобається в 5 років, малоймовірно, буде подобатися і в 15. До того ж, часто зустрічаються ситуації, коли з часом сім'я поповнюється братиком чи сестричкою і з'являється необхідність ділити дитячу кімнату. Або ж ваша дитина вже в зрілому віці може повернутися до рідної домівки. Ви повинні бути готові завжди до такого повороту подій і завчасно дбати про комфортне перебування свого чада будинку.
Порада №5: Робіть весело!
Дитяча кімната - це, мабуть, єдина кімната, в якій не може бути інтер'єру, повністю відповідного вашим очікуванням. Забудьте про мінімалізм або футуризм в дитячій кімнаті. Вашій дитині повинно подобатися перебувати у себе в кімнаті, тому, якщо він вважає за краще яскраві кольори, додайте їх в інтер'єр. Компромісом для всіх можуть стати нейтральні кольори стін, стелі і меблів у поєднанні з яскравим декором, світильниками, килимами, постільною білизною. Ідея така - яскравим може бути все те, що легко прибрати, або замінити на новий, і це не буде коштувати вам шалені гроші. Якщо ви хочете заощадити, то можете пошукати незвичайний декор на AliExpress або купити з рук, ще один варіант - взяти фарбу в руки і, надихнувшись майстер-класами з Інтернету, разом з дитиною, самим створити унікальний декор.
Запам'ятайте: меблі в кімнаті вашої дитини повинні відображати його особистість і індивідуальність, вони повинні відповідати тому, ким дитина є ... або хотіла би стати! Пам'ятайте, що відштовхуючись від вашого бюджету і сімейного способу життя, ви зможете підібрати оптимальний варіант. Деякі купують меблі і використовують її протягом декількох поколінь, інші - хочуть міняти обстановку кожну пару-трійку років. Вирішіть, що підходить для вашої родини і дитини. В кінцевому підсумку, вони повинні відчувати себе затишно і щасливо у себе вдома.
Якщо ви вже робили ремонт в дитячій, поділіться, як вибирали меблі, чим керувалися? Брав ваша дитина у виборі?