Яку вибрати швейну машинку для меблевих тканин?

19.09.2019

Якщо ви займаєтеся виробництвом меблів, перетяжкой диванів або шиєте портьєри, вашим головним робочим інструментом буде швейна машинка. Дуже важливо вибрати відповідну модель, яка повністю задовольнятиме ваші потреби. Як правило, оббивні тканини набагато товщі, ніж звичайні тканини для одягу, тому вимагають більш глибокого вивчення питання.
Звичайні швейні машинки, які використовуються для пошиття одягу, можуть не впоратися з щільною оббивкою, тому вам треба зупинити свій вибір на більш потужних і професійних інструментах для шиття.


Благо, ринок зараз надає широкий асортимент швейних машин для оббивних тканин. Щоб полегшити вам завдання, ми склали топ-7 швейних машинок для щільних тканин.
Але, перш, ніж перейти до топ-листу, давайте розглянемо основні характеристики, на які варто звернути увагу при виборі швейної машинки.

На що звернути увагу, при виборі швейної машини для оббивних тканин?


Потужний двигун

Потужний двигун є обов'язковим, коли ви займаєтеся пошиттям чохлів для меблів або штор. Більшість сучасних швейних машин можуть впоратися з нещільними меблевими тканинами, але, зазвичай, вони не підходять для тканин, які мають підкладку або додаткову ламинацию. Якщо ви візьмете звичайну машинку для домашнього використання, ви ризикуєте зламати голку і пошкодити машину.
Надпотужні швейні машини мають більш високу моторну силу, і це допомагає зшивати найжорсткіші і щільні тканини. Крім того, у таких швейних машин, як правило, не буває проблем з перегрівом, що дуже зручно, якщо ви збираєтеся шити весь робочий день без перерви.

Надійність і стійкість

Коли ви підбираєте швейну машину для виконання оббивних робіт, уникайте будь-яких моделей, в описі яких використовуються такі показники, як портативні і легкі. Такі машинки зазвичай мають пластикові деталі, і вони часто вібрують під час шиття. Якщо швейна машина буде рухатися при роботі з товстими тканинами, велика ймовірність, що ви можете зламати голку або зіпсувати тканину.

Якість стібка

Меблеві вироби та штори вимагають високої якості від швів. Тому, гарна якість стібка є важливим фактором, який слід враховувати при покупці швейної машини для оббивних тканин.

Контроль швидкості

При покупці швейної машини для пошиття чохлів для меблів важливо врахувати швидкість. Оскільки, висока ймовірність того, що ви будете використовувати машину для шиття як для важких і щільних тканин, так і для більш легких, вам слід зупинити вибір на машинці, яка дасть вам можливість регулювати швидкість. За допомогою цієї функції, ви зможете встановити правильну швидкість для будь-якого виду тканини. Занадто щільні або делікатні тканини, як правило, вимагають низької швидкості шиття, в той час, як ви можете перемкнути на більш високу швидкість при шиття більш легких тканин, таких як бавовна або шерсть.


Кращі швейні машини для щільних тканин

Juki TL-2000Qi


Juki TL-2000Qi - це потужний інструмент, який має безліч зручних функцій. Функція автоматичної обрізки ниток на цій швейній машині дозволяє легко знімати верхню і шпульній нитки. Система регулювання натягу нитки в Juki TL-2000Qi чудова і дозволяє вам відрегулювати ступінь натягу, як для протектора, так і для тканини. Мікропроцесор у швейній машині стежить за швидкісним режимом, що дозволяє вам легко регулювати швидкість шиття відповідно до типу тканини, яку ви використовуєте.
У Juki TL-2000Qi контроль голки більш точний, ніж у звичайній швейній машині, що дає вам більш точний шов. Машина поставляється з автоматичним Нитковтягувач, який усуває труднощі з заправкою голки вручну. Juki TL-2000Qi містить світлодіодні ліхтарі, які висвітлюють зону шиття. Ми вважаємо, що єдиним недоліком цієї швейної машини є її висока вартість.

Singer 4423


Singer - один з найвідоміших брендів серед швейних машин. Модель 4423 від Singer - справжній звір і допоможе вам виконати будь-які види оббивних робіт. Ця машина може прошити різні по щільності тканини, як дуже щільні, так і в кілька шарів. Вона може без проблем прошивати денім, джут, шкіру і кілька шарів бавовни.
Потужний двигун Singer 4423 робить її однією з найбільш популярних швейних машин для оббивних робіт. Швидкість цієї швейної машини - 1100 стібків в хвилину, це дуже вражаючий показник. Навіть на такій високій швидкості Singer 4223 не пропускає стежки. Регульоване тиск притискної лапки дозволяє також робити легкі стежки. Крім того, Singer 4423 має 23 види швейних операцій.

Janome HD1000


Janome HD1000 володіє потужним двигуном, який дозволить вам використовувати машинку для будь-якого завдання. Вона в собі поєднує всі необхідні функції, які необхідні для пошиття чохлів на меблі. Можливо, HD1000 не є лідером на ринку, але вона стравляться з усіма необхідними завданнями, тому стане вам надійним помічником. Машинка впорається з джинсової тканиною, шкірою та іншими товстими тканинами.
Janome HD1000 оснащена автоматизованої 4-ступінчастою петлею, яка проста у використанні. Крім того, вона має можливість робити 11 різних видів стібків. Janome HD1000 оснащена автоматичним Нитковтягувач, який усуває необхідність вручну вводити нитку у вушко голки.

Janome HD3000


Janome HD3000 - одна з найпотужніших швейних машин. За допомогою неї можна зробити 18 різних видів стібків на вибір, а також регулювати ширину і довжину цих стібків за допомогою спеціальних повзунків. Janome HD3000 проста у використанні з інтуїтивно зрозумілим управлінням. Це механічна швейна машина, тому її ремонт і обслуговування буде набагато дешевше.
Janome HD3000 може працювати з товстими тканинами, такими як шкіра і оббивні тканини. Вона також може з легкістю прошити кілька шарів. Мало того, ця швейна машина досить делікатна, щоб використовувати її і для легких тканин, таких, як шерсть, бавовна і льон. Janome HD3000 не така важка, як інші швейні машини з цього списку, що полегшує мобільність. Хоча ця машина може працювати з більш товстими тканинами, не слід різко міняти товщину під час шиття, так як можуть виникнути проблеми. В цілому, Janome HD3000 - це хороша швейна машина в важких умовах експлуатації, яка дозволить вам з легкістю справлятися з меблевими тканинами.

Singer 4452


4452 від Singer - це механічна швейна машина, яка дуже зручна у використанні, так як в ній немає нічого зайвого. Вона має можливість відтворювати 32 види стібків, з 6 видів основних стібків, 18 - декоративних, 7 - розтягнутих і петлю з одним кроком. Singer 4452 має циферблат, який дозволяє контролювати ширину стібка. Максимальна ширина стібка 6 мм. Швачки оцінять зручність протягування нитки в голку в цій моделі. Мотор Singer 4452 на 60% могутніше, ніж в інших моделях, що дозволяє шити з максимальною швидкістю 1100 стібків в хвилину. Висока потужність проколювання цієї швейної машини Singer дозволяє прошивати товсті тканини.
Оскільки Singer 4452 не така дорога, в порівнянні з іншими машинками зі списку, вона буде відмінним вибором для дизайнерів і новачків, які хочуть займатися пошиттям меблевих чохлів. Хоча вона займає почесне місце в нашому списку, їй, все ж, не вистачає автоматизації.

Juki DNU-1541


Juki DNU-1541 - потужна швейна машина, яка може, без особливих зусиль, прошивати кілька шарів тканини. Більш того, вона надзвичайно легка в експлуатації і володіє всіма необхідними функціями. Завдяки унісон подачі матеріалу, збільшеному об'єму човника і можливості установки голки великої товщини, промислова швейна машина JUKI DNU-1541 забезпечує відмінну якість строчки і зручність при шиття важких матеріалів. Ця промислова швейна машина оснащена централізованої мастилом механізмів. Збільшена висота підйому лапки дозволяє працівнику легко поміщати і витягувати оброблювані вироби великої товщини при шиття. Шви і переходи товщини оброблюваного виробу не впливають на якість і довжину стібків. Машина промислова швейна універсальна JUKI DNU-1541-AA поставляється в комплекті з ергономічним промисловим столом і безшумним фрикційним електродвигуном потужністю 400 Вт. Однак зверніть увагу, що це промислова машина, тому вона досить дорога.

Singer Heavy Duty 4411


Singer 4411 - одна з найпотужніших швейних машин з хорошим рейтингом в Інтернеті. Singer 4411 проста у використанні і дуже функціональна. Виконує 11 швейних операцій і викидає петлю в напівавтоматичному режимі. Повітряне пристрій розташовується горизонтально, завдяки чому Singer Heavy Duty 4411 має плавний і тихий хід і значно спрощується завдання заправки ниток. Вільний рукав для спрощеної роботи з вузькими і круговими виробами. Швидкість шиття регулюється за допомогою електричної педалі.


Підведемо підсумки. Ми склали для вас невеликий топ-лист з кращими швейними машинками для роботи з меблевою тканиною. Ми рекомендуємо не поспішати з вибором і знайти більше інформації по кожній з них в Інтернеті або порадитися з з фахівцями меблевої індустрії. Тільки вивчивши докладніше всі особливості тієї чи іншої моделі, ви зможете зробити правильний вибір.
Ми сподіваємося, що наші поради допоможуть вам вибрати кращу швейну машину для оббивних тканин.


Наші новини

25.07.2019
У цій статті ми розповімо вам про відмінності шкіри і тканини з 100% поліестеру для...
01.08.2019
У сьогоднішній статті ми поговоримо саме про те, як впровадити ваш пережитий досвід...
15.08.2019
Давайте розглянемо найпоширеніші помилки при виборі дивана....
22.08.2019
Давайте ж разом розберемося, як правильно доглядати за вашими меблями, щоб вони прослужили до...
05.09.2019
При виборі м'яких меблів для ресторану дуже важливо прийняти до уваги чимало факторів, так...
26.09.2019
У сьогоднішній статті ми хочемо поділитися з вами тим, як легко перетворити ваш будинок в с...
03.10.2019
Сьогодні ми підготували для вас список найкращих засобів, які є на ринку в 2019 ро...
10.10.2019
Ми пропонуємо ознайомитися з найпоширенішими термінами в сфері меблевих тканин....
25.10.2019
Сьогодні ми підготували добірку найбільш актуальних предметів меблів для кімнати дівчинки....
07.11.2019
Ми підготували кілька порад, які допоможуть вивести неприємний запах з ваших меблів без засобів для чищення та хімії....