Міфи про меблеві тканини

22.11.2018

Мебелі вже давно стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя і додали комфорту нашим будинкам. Немає кращого моменту у світі, ніж прийти до дому після тяжкого робочого дня і, нарешті, розтягнутися на комфортному м'якому дивані. Давайте подивимося правду в очі, для багатьох це самий приємний момент у будні дні.


Однак, щоб повністю насолоджуватися всім комфортом сучасних, якісних меблів, потрібно їх правильно підібрати серед величезного асортименту, представленого на ринку сьогодні.

На жаль, коли справа добирається до вибору меблів та подальшого догляду за ними, численні помилки, які висвітлюють сторінки Інтренету, породжують неправильні дії у споживачів. Без правильної інформації клієнти вірять всім цим міфам і, в кінцевому підсумку, роблять неправильний вибір.

Щоб допомогти вам уникнути помилок, ми хочемо спростувати найпоширеніші міфи про меблі та оббивку.

ТОП-7 міфів про меблеву оббивку, які не варто повірити


Міф №1: Всі яскраві тканини з часом вигарають і втрачають свій первоначальний колір

Якщо у вас вікна виходять на сонячну сторону, то багато дизайнерів і продавців у салонах пропонують зупинити свій вибір на оббивці в пастельній кольоровій гаммі, посилаючись на те, що яскраві тканини будуть вигоряти під дією сонячних променів.


На справді немає підстав вірити такому ствердженню. И вот чому:

  1. По-перше, показник стійкості кольору - це не насищенність відтінку тканини, а спеціальний тест. У сучасному світі всі виробники тканин вказують на показники стійкостікольору, які можуть варіюватися від 1 до 8 балів. І чим вище оцінка, тим стійкіша тканина до дії сонячних променів.
  2. Сразу наголосимо, що вишукувати тканину з показником виключно 8 балів не треба. Для початку визначись зі своїми цілями. Якщо ви вибираєте тканину для оббивки меблів, то цілком буде достатньо позначки 4-5 балів, для штор всередині приміщення - 5-6, текстиль із показником 6-8 балів відносять до категорії "Outdoor" і використовується на відкритих площах.

Міф №2: Синтетичні тканини видно неозброєнним оком

Можливо, років 20 назад, так і було. Але сьогодні, коли виробництво значно шагнуло вперед, це не більше, ніж міф. Раніше синтетику дійсно можна було відрізнити невооруженим оком.

Мы даже проводили эксперимент. Брали кілька різних колекцій, щоб власники меблевого виробництва могли знайти натуральні тканини та синтетичні. Як результат, ни одного вдалого попадания.

З сучасними технологіями, поліестерові тканини неможливо відрізнити ні на вид, ні на ощупь від натуральних матеріалів.


Міф №3: Тест Мартиндейла - основний показник якості меблевої тканини

Коли клієнт приходить в меблевий салон і просить показати саму зносостійку тканину, продавці-консультанти завжди вибирають ті, на яких вказано більше циклів зносу. Але, на жаль, даний тест вже давно перестав бути адекватною оцінкою.

Раніше, в статті про тест Мартиндейла, ми писали, що для домашнього використання досить обивки з показником 15 000 циклів, все інше не більше, ніж маркетинговий хід. В реальності ж, всі сучасні меблеві тканини потрапляють під цю категорію.

Тому при виборі якісної оббивки, ми рекомендуємо орієнтуватися на вагу тканини. Но і тут треба бути дуже уважним. Добавляти лишні грамм тканини може поліпропіленова підложка або звичайна марля.

Міф №4: Тканина з натуральним складом є гіпоаллергенною

Тренд на еко-продукти, який зараз активно набирає популярність по всьому світу, маркетологи стали використовувати в рекламних цілях, в результаті чого відбувається розмивання даного поняття.

При виборі меблів для дітей або людей, склонных до шкірних хвороб, надзвичайно важливим показником є ​​гіпоаллергенність обивочного матеріалу.

Чому-то, більшість людей віддають перевагу натуральним матеріалам, в надії, що це обезопасіть дітей від хімії. Сейчас ми, напевно, розчаруємо, але склад тканини не є показником якості в експлуатації.


Дійсно, хлопчатобумажная тканина без будь-яких оброблень не буде викликати алергію. Але тепер давайте згадаємо, що всі меблеві тканини окрашуються, тобто піддаються хімічній обробці. До того ж, якщо тканина виготовлена ​​в Азії, скоріше всього, використовувалися дешеві фарби.

Ще одним джерелом токсичних речовин - формальдегідів у тканині є клей, який використовується для кріплення підкладки.

Однак, не стоит пугатися. Щоб підтвердити якість тканини, зверніться до виробника, він повинен надати сертифікати якості. Як правило, спеціальні відмітки сертифікації виносяться на зразки.

Міф №5: Поліэстер використовують, щоб дешевше ткати

Правда заключається в тому, що додавання поліестера до складу вимагає сучасне виробництво. Такі тканини більш витривалі, швидше сохнутьі і менше піддаються впливу зовнішнього середовища. Сьогоднішні стандарти дозволяють назвати матеріал натуральним, якщо в його складі кількість поліестера не вище 65%.


Деякі ткани з складом 100% поліестер можуть бути навіть дорожче, ніж повністю натуральних тканин. Связано це з тим, що такі тканини можна покращити, завдяки спеціальним обробкам, стійким до засмічення, воді та вигорання.

Міф №6: Ткани з спеціальними покриттями більш жорсткі

Можливо, старі технології, такі як тефлон, робили меблі «стеклянним». Але покриття нового покоління не змінюють структуру меблевих тканин і тактильних відчуттів від них. Вони остаються такими же м'якими!


Міф №7: Спеціальні покриття на обивці з часом зітруться

Обробка тканин нового покоління EverClean plus або FiberGuard - постійна і довговічна, а це означає, що навіть після стирання або інтенсивного використання властивостей покриття ніяк не погіршується. Такі тканини можуть бутизабрудненні, потім очищені і знову забруднені, і так знову, і знову, але це не змінить їх властивості. Практично, не так чи?

5 найбільш поширених помилок про чистку обивки

Уход і чистка оббивки дивана - не просто важлива складова домашнього вбирання, але і складний трудомісткий процес. Професійна чистка є оптимальним варіантом для ефективного видалення плям, грязі та відходів, які накопичуються в процесі експлуатації меблів. Існують і ті, хто вважає, що краще займатися чищенням свого меблів. Штудуя тонни інформації з догляду за меблями, люди, як правило, ще більше засмучуються. Так, там преобладают міфи про чищення обивки. І є ймовірність потрапити до ловушки подібних помилок, витрачаючи на виправлення негативних наслідків час і гроші.

І так, давайте тоді розбиратися.

Миф №1: Чистка меблевої оббивки передбачає усунення поверхневої грязи

Правильне чищення оббивки меблів не тільки видаляє видиму грязі, а також устраняє шкідливі мікроскопічні мікроби та патогені, які можуть бути приховані в меблевій тканині або під нею. Такі микроби, як бактерії, перхот, спори мілзенів та інших алергенів, які не видно неозброєнним оком, вимагають постійного видалення.

Використовуйте спеціальні засоби та регулярно проводьте профілактичне чищення, не дожидаючись виникнення плям. Такий підхід дозволить підтримувати вашу мебль у чистоті і не розповсюджувати мікробами.


Міф № 2: Постійна чистка меблів приводит до пилінгу тканини

Це неправда! Така помилка виникла в результаті неправильного догляду в домашніх умовах.

Справа в тому, що деякі люди, бажаючи самостійно видалити пляму з дивана, використовують жорсткі щітки та сильні абразивні засоби, як наслідок, тканина на меблях починає деформуватися і кошлатися. Але, треба зрозуміти, що пилінг - це результат не правильного догляду, а не частоти убірки.


Притримуйтесь всіх рекомендацій виробника по догляду за оббивною тканиною або зверніться до фахівців і тоді ваші меблі будуть радувати своїм первинним виглядом довгі роки.

Міф № 3: Сухая чистка - завжди найекраще рішення

Оскільки існує ряд проблем, таких як зміна текстури, розводи, потьоки, вигорання кольорів, часто пов'язані з чищенням меблів розчином на водній основі, здається, що суха чистка - кращий вихід.


Можливо, в деяких випадках - це дійсно так, але все-таки суха чистка - не універсальне рішення.

Сухие чистящі засоби більш делікатно очищають і не пошкоджують навіть такі тканини, як шенилл з віскозою у складі, однак, це не дає гарантій, що порошки для сухого чищення не провокують розводи на тканині.

Тому перед тим, як розпочати чистку дивану, слід підібрати відповідний засіб по типу оббивної тканини, потім протестувати його на незамітній ділянці дивану. Якщо не помітили негативних реакцій, це засіб можна використовувати на всій поверхні меблів.

Міф №4: Ярлики на меблях - це точні рекомендації по очищенню

На будь-яких меблях є два ярлика: склад тканини та символи по чистці виробу. І ті, і інші можуть вводити в заблудження.

Зазначення складу товару частіше всього описують матеріал, який використовується для "внутрішностей" меблів. Якщо на ярліку ви бачите теги, які позначають, що матеріал представляє собою певний відсоток хлопку / поліефірного полотна, це, ймовірно, буде описувати матеріали під оздоблення, які ви збираєтеся чистити. Є випадки, коли такі теги описують склад об'явної тканини, але це рідкість.


Теги на ярликах, які дають рекомендації по чистці, використовуються виробниками меблів, щоб допомогти споживачеві визначити, які способи вони можуть використовувати для догляду за своїм меблями. Такі коди не скасовують власну перевірку та тестування тканини.

Особливо обережним слід бути з позначками, що дозволяють стирати в машинку, віджим і глажку. Зачастую, коли необізнанний клієнт у домашніх умовах використовує ці параметри, результат виходить плачевним.

Ви повинні пояснити своїм клієнтам коди і нагадати, що ці ярлики є лише рекомендаціями, а не гарантіями. Тому завжди робіть наголос на те, що будь-який спосіб спочатку потрібно перевірити на невидимому боці.

Міф №5: Догляд за тканинами EverClean plus та FiberGuard - ви продаєте «опцію», а потім мені потрібно купувати дорогі чистячі засоби 

Ткани EverClean plus та FiberGuard легко чистити без інтенсивних хімічних продуктів. Для очищення обивки від плям слідуйте інструкціям:

  • Видаліть оставшиеся залишки плями чайною ложкою.
  • Нанесіть трохи води на пляму і, використовуючи білий паперовий полотенце, промаківаючими рухами, видаліть слід.
  • Для застойних плям використовуйте мильний розчин і повторіть маніпуляцію кілька разів до чистоти.
  • Позвольте матеріалу висохнути природним шляхом.


Сподіваємося, що з цією статтею ми допоможемо вам правильно вибрати обивку для меблів, грунтуючись на достовірній інформації. Вдалих покупок разом з ЕДЕН!






Наші новини

11.10.2018
Велюр - один з найпопулярніших типів меблевої тканини. Ми розповімо вам всі секре...
26.10.2018
У даній статті ми дамо практичні поради щодо підбору меблевої тканини, коли є в будинку твари...
01.11.2018
Це гід з меблевої тканини створен для того, щоб допомогти вам визначити вірну кількість тканини для оббивки, яка вам мо...
08.11.2018
Презентуємо новинку - меблеву тканину Velvero....
15.11.2018
Ще одна новинка сезону Fall / Winter 2018-19 вже на складі!...
29.11.2018
Чистка білого дивана може стати складним викликом, але є кілька способів впоратися з ним....
07.12.2018
Презентуємо новинку - велюр для оббивки меблів Viton....
13.12.2018
Презентуємо новинку -тканину для оббивки меблів Makalu....
20.12.2018
Презентуємо колекцію меблевих тканин Delicato by SELECT Lech....
26.12.2018
Ми не упустили шанс і склали для вас список цікавих трендів, які будуть правити в меблевій індустрії в ...
14.02.2019
Дорогі наші читачі, сьогодні ми підготували невеликий топ-лист, щоб трохи вас розважити....