Огляд меблевої виставки MTKT Innovation 2019

07.03.2019

Якщо ви хочете бути на гребені хвилі, завжди бути в курсі всіх меблевих трендів, новинок та інновацій, то слід відвідувати головні профільні заходи, де провідні компанії України і світу, представляють свої новинки і розробки. Головною подією цієї весни в меблевій індустрії, безумовно, може вважатися щорічна меблева виставка «MTKT Innovation 2019», яка проходила з 27 лютого по 2 березня в місті Києві. Це найбільша всеукраїнська експозиція, присвячена меблевим технологіям, комплектуючих та інтер'єрного дизайну. Це безпомилковий індикатор стану і розвитку меблевої індустрії нашої країни, невичерпне джерело сучасних технологій, ідей, трендів і тенденцій для облаштування інтер'єру.

Ми не упустили шанс і взяли участь в такому грандіозному заході. Це відмінний привід зустрітися з вами ще раз, презентувати новинки, випити кави і обговорити останні тенденції.


На виставці ми презентували свої новинки - революційні тканини бельгійського виробництва з технологією FiberGuard. Суть технології полягає в тому, що нитки обробляються спеціальним складом, а далі вона йде у виробництво. Такий спосіб, на відміну від всіх аналогічних покриттів, які раніше презентували інші компанії з гучними назвами типу Smart, Easy Clean, Magic Home і т.д., відрізняється довговічністю. Для видалення будь-якого плями, будь то кетчуп, помада, бруд від лап тварини, червоне вино або будь-які інші сліди, вам досить чистою мікрофібри і води. Власне кажучи, це ми з задоволенням і демонстрували свої клієнтам не тільки в рамках виставки, а й онлайн. Спасибі всім, хто був з нами в прямому ефірі.


Величезний фурор в цьому році виробила тканину Velvero. Якщо раніше хтось сумнівався в її перевазі, то, завдяки виставці, всі сумніви були розвіяні. Шляхетний фактурний велюр в насичених дорогих кольорах був представлений у виробах на стендах провідних українських меблевих фабрик, таких як Константа, Комодус, Меркс.


Також компанія Блест представила диван в новій меблевої тканини Peak.


А диван від фабрики Комодус в тканини Kwando, яку візуально не відрізнити від шкіри, привів у захват всіх наших клієнтів.


Весь дружний колектив компанії «Еден» хоче подякувати всім колегам, клієнтів, партнерів, постачальників, хто зміг відвідати наш стенд!


Спасибі Вам, дорогі друзі, що допомогли зробити цю виставку такою яскравою і такою, що запам'ятовується!


Наші новини

26.12.2018
Ми не упустили шанс і склали для вас список цікавих трендів, які будуть правити в меблевій індустрії ...
24.01.2019
Запрошуємо відвідати наш стенд на щорічній київській виставці MTKT Innovation 2019....
31.01.2019
Перш, ніж скористатися кредитною карткою для покупки крісла для дому, вам потріб...
07.02.2019
Якщо ви любите моду і дизайн інтер'єру, то ця стаття створена для вас! ...
14.02.2019
Дорогі наші читачі, сьогодні ми підготували невеликий топ-лист, щоб трохи вас розважити....
14.03.2019
Сьогодні ми підготували для вас статтю, де опишемо основні принципи по підбору правильної меб...
22.03.2019
Ми хочемо підняти завісу і розповісти вам технологію нанесення кольору на тканину....
28.03.2019
Ми пропонуємо вам короткий посібник, як зробити стильний диван із звичайних піддонів....
11.04.2019
Ми хочемо поділитися невеликими секретами, як правильно облаштувати невелику квартиру, щоб не створити безлад і мак...
25.04.2019
Ваш інтер'єр, в більшості випадків, може стати відмінним місцем, щоб реалізувати с...