Партнери

Серед наших клієнтів - провідні меблеві фабрики, виробники м'яких меблів, меблеві салони, дилери меблевих тканин, дизайнери, магазини меблевих тканин, виробники корпусних меблів, стільців, роздрібні клієнти по всій Україні та країнах СНД.

«ЕДЕН» - Ваш надійний партнер!


АДК

На сьогоднішній день меблева фабрика АДК - це повний цикл виробництва м'яких меблів, починаючи від проектування моделей, закінчуючи випуском якісних, надійних і красивих диванів. Їхня продукція - результат плідної і копіткої роботи професіоналів своєї справи. Контроль якості виготовлення м'яких меблів здійснюється на кожному етапі - від розробки ескізу до збірки. Використовуються тільки краще і перевірені матеріали, будь-то дерево, механізми трансформації, м'які компоненти або тканини. Жоден технологічний процес не залишається без уваги. Жодна деталь не йде у виробництво без попереднього тестування і контролю. Найменший натяк на шлюб - і вона ніколи не стане частиною меблів "АДК". Будь-яка одиниця меблів від "АДК" повністю виправдовує свою вартість надійністю матеріалів та якістю праці, вкладеним в її виготовлення. Ніяких переплат, все обгрунтовано.

Константа

Меблева фабрика «Константа» влаштувалася в 2001 році в Харкові, і до наших днів займається виробництвом сучасної і надійної меблів. Діяльність компанії була спрямована на створення оригінальних і зручних моделей в Україні, які не поступаються за якістю зарубіжним знаменитим брендам. Завоювавши провідні позиції на українському ринку, фірма продовжує свій розвиток і впроваджує новітні технології у виробництво. Торгова марка неодноразово брала участь в різних виставках і конкурсах, а отримані на цих заходах дипломи є доказом того, що компанія постійно вдосконалюється і підвищує якість своєї продукції. На сьогоднішній день м'які та корпусні меблі від фабрики можна зустріти в багатьох магазинах і оптових складах не тільки міста Харкова. Фірма має значну кількість партнерів, які закуповують великі партії товару для реалізації різних міст України.


АРС

Фабрика "ARS" є виробником з повним циклом. Весь процес народження нової моделі, від розробки концепції до виготовлення, здійснюється силами фахівців компанії. При розробці і виробництві продукції застосовуються самі передові рішення і технології, що відмінно зарекомендували себе в найвідоміших європейських меблевих компаніях. Меблі виготовляється з кращих сучасних матеріалів, а на всіх стадіях виробництва проводиться суворий контроль якості. У 2015 році в житті компанії відбулася важлива подія - продукція фабрики вийшла на міжнародний рівень. Меблева фабрика "ARS" безперервно розвивається і щорічно представляє нові моделі меблів, здатні задовольнити запити найвимогливіших покупців. Весь асортимент продукції фабрики "ARS" Ви можете побачити в меблевих салонах по всій Україні.

ВІТ мебель

"VIT" - Дніпропетровська фабрика м'яких меблів. Що виробляє м'які меблі двох цінових сегментів «середній» і «преміум». В асортименті фабрики є будь-які м'які меблі: від найпростішої декоративної подушечки до великих кутових диванів, 90% моделей призначені для щоденного сну. В основному вони виробляють м'які меблі для домашнього використання, але також в асортименті є і моделі для кафе, барів і ресторанів, які також можна використовувати для кухні.

Golden Plaza

Інтернет-магазин меблів Golden Plaza одна з лідируючих платформ для роздрібних покупок. Зайшовши на сайт, кожен покупець буде приємно здивований величезним асортиментом товарів, вигідними умовами оплати, широким ціновим діапазоном, а також регулярними розпродажами і акціями.

Віто Палаццо

Вироби «Vito Palazzo» - вишукані дивани та крісла з чудовою натуральної шкіри італійських виробників - поєднують в собі тонкий естетичний смак, високу якість і функціональність і стануть справжньою окрасою будь-якого будинку або офісу. При виробництві меблів «Vito Palazzo» застосовуються найнадійніші і екологічно чисті матеріали. Виконуються і індивідуальні замовлення - будь-який каприз найвимогливіших клієнтів.

Ді Сі Стайл

Design - Дизайн, Comfort - Комфорт, Style - Стиль, важливі і невід'ємні складові меблів.

Наше підприємство засноване в 2010 році. З першого дня ми поставили для себе мету, одночасно складну і відповідальну - ми виготовляємо для вас меблі високої якості за відмінною ціною. Хороші речі завжди затребувані і сьогодні меблі від МФ DC-Style це меблі для справжніх цінителів якості, функціональності і комфорту. Впроваджуючи в нашому виробництві самі передові технології меблевої індустрії, використовуючи виключно якісні, ретельно перевірені матеріали і комплектуючі, в поєднанні з професіоналізмом мотивованих і об'єднаних єдиною метою співробітників ми виготовляємо меблі, яка створює затишок і гармонію в Вашому домі.