Історія компанії

«ЕДЕН» - це імпортер меблевих тканин і комплектуючих на ринку України. Наша мета - допомогти українському покупцю втілити мрії про стильний та затишний інтер'єр в життя. Тканини «ЕДЕН» - це європейська якість за доступною ціною!

Еден - це молодий і яскравий бренд.

З самого заснування компанії в 2008 році, її філософією стало введення сучасних і універсальних колекцій меблевих моделей, які з легкістю знайдуть місце в будь-якому інтер'єрі і подавати можливість кожному отримати європейську якість за доступною ціною.

Ми хочемо полегшити Ваш вибір, пропонуючи добірки найкращих і найцікавіших текстильних рішень!

Працюючи на ринку майже 10 років, постійно вдосконалюючись, докладаючи максимальних зусиль для задоволення споживчого попиту, з огляду на всі модні віяння, компанія Еден стала одним з найбільших дистриб'юторів меблевих і декоративних тканин на ринку України.

Трояндова дизайни, креативність, чудові технічні характеристики тканини, відмінне співвідношення ціни і якості, високий рівень сервісу - все це стало важливими цінностями, які допомагають рухатися і розвиватися нам в заданому напрямку.

Немов магічний ритуал проходить процес відбору оббивних тканин. Ми постійно оновлюємо наші колекції відповідно до новітніх трендами, що представлені на світовій арені моди.

Кожна колекція - це маленький витвір мистецтва, що представляє собою поєднання стилю і виняткової якості. Тканини Еден поєднують в собі складні текстури, інноваційні технології ткацтва, модні візерунки і принти, багату кольорову палітру.

Ми хочемо допомогти втілити Ваші ідеї та мрії в життя! Зробити Вас трішечки щасливішими, несучи в Ваш будинок індивідуальність, стиль, тепло і затишок.

Колекції меблевих і декоративних органів Еден запускає через нашу всеукраїнську мережу дилерів і представників, які дозволяють їм стати впізнаваними і зайняти свою нішу по всіх регіонах України і прилеглого зарубіжжя.

Зразки меблевих тканин - це демонстрація наших колекцій, які використовують виробники м'яких меблів, меблеві салони, дилери меблевих тканин, дизайнери, магазини меблевих тканин, виробники корпусних меблів, стільців, роздрібні клієнти по всій Україні та країнах СНД. Створіть власні книги із зразками, ми забезпечуємо постійний запас, найвищий рівень якості та надаємо нашу палітру оперативно кожного клієнта. Ви можете замовити зразки меблевих тканин у нас на сайті.

Ми віримо, що головне в нашому бізнесі - це наші клієнти, з багатьма з яких, ось уже майже 10 років, ми тісно ведемо співпрацю. Ми цінуємо всі сформовані партнерські відносини і націлені на їх постійне поліпшення.

Ми з радістю ділимося з вами своїми новинами, радісними подіями, новими досягненнями та перемогами, цікавими історіями про ключові колірних тенденції оббивних тканин, нових колекціях, майбутні події і багато іншого, показувати свою закулісне життя на сторінках наших соціальних мереж і сайту. Чесність і відкритість - основоположні принципи в нашій роботі.

Завдяки постійному підтриманню складських залишків, оперативної обробки замовлень і швидкості транспортування, наша компанія є однією з найшвидших в галузі. Команда менеджерів по роботі з клієнтами щодня отримує близько 100 запитів, і всі замовлення, отримані до 14-00, блискавично відправляється в той же день по всій Україні.

Співпраця з компанією Еден - це:

• широкий асортимент меблевих і декоративних тканин;

• більше 100 000 м.п. складської програми;

• 5 представництв по регіонах України: Київ, Дніпро, Львів, Харків, Черкаси;

• більше 40 фахівців, які працюють для Вас;

• індивідуальний підхід;

• відрізна програма;

• програма лояльності та система знижок постійним клієнтам;

• можливість замовлення ексклюзивних колекцій тканини.

Наша місія - допомагати нашим клієнтам зробити свої будинки більш досконалими і комфортними, дати можливість отримати тканини високої якості за доступною ціною.

Компанія ЕДЕН